WatchGuard XTM 1500 Series Firewalls

                                                                     

Hızı 25 Gbps a varan data alışverişi

Geniş Kapsamlı Koruma

XTM Cihazınızın Yönetimi için 3  Yöntem

25 Gbps’e kadar firewall ve 10 Gbps’e kadar çıkabilen VPN througputu. Tüm güvenlik servisleri çalışır durumdayken bile 6.7 Gbps e varan performans.

Kritik atak bölgelerinde Gateway AV, URL and web content filtering, intrusion prevention, app control, and spam blocking ile güçlendirilmiş koruma sağlar.

Her yerden her zaman sisteminizi yönetebileceğiniz üç yol vardır; WatchGuard System Manager, komut satırı ve web arayüzü.

İzlenebilirlik 

Kolay Yönetim 

Performans ve Hız

İnteraktif, gerçek zamanlı izleme ve raporlama ile ağınızda görülmemiş bir ağ güvenliği aktivitesi. Böylece anında koruyucu ve önleyici tedbirler alabilirsiniz. 

 

 

 

Farklı lokasyonlarda bulunan tüm cihazların tek bir yerden kolay merkezi yönetimine olanak verir.

 

14/1Gbe arayüz ile XTM 1520 serisi LAN omurga altyapılarında ve WAN bağlantılarında yüksek hızlı erişim sağlar. Hatta XTM 1525 modeli 6/1GbE ve 4/10Gb SFP+ ile hızınıza hız katacaksınız.

Gelişmiş Ağ Desteği

Uygulama Katmanında Kontrol 

Güvenli ve Hızlı Kurulum

Aktif/aktif her zaman erişebilirlik ile yük dengeleme, dinamik routing, VLAN ve çoklu WAN desteği ile güvenliğinizi garanti altına alır.

Uygulama-tabanlı içerik inceleme, durumsal paket incelemesi (SPI) yapan firewallara göre daha fazla tehdidi tanır/bloklar.

Sürükle-Bırak VPN kurulumu ile farklı lokasyonlar arasında arasında VPN kurarak ağınızı geliştirebilirsiniz.

 

Datasheet

Karşılaştır

XTM 1500 Serisini Karşılaştır

 

 

Yukarı