Watchguard XTM 2520 Firewall

                                                                                                                                                                    

Hızı 35 Gbps a varan data alışverişi

Uygulama Katmanında Kontrol

IPS

35 Gbps’e kadar firewall ve 10 Gbps’e kadar çıkabilen VPN trafik akışına izin verir. IPS ve antivirüs koruması açıkken 15 Gbps 'e varan througput!

Uygulama-tabanlı içerik inceleme ve durumsal paket incelemesi (SPI) yapan firewallara göre daha fazla tehdidi tanır/bloklar.

XTM 2520 firewall IPS sistemi ile birlikte trafiği izleyip zararlı faaliyetleri ve virüsleri engelleyerek networkünüzü güvenli tutar.

Elverişlilik

Raporlama 

Ayrı Loglama ve Rapor Sunucuları

Aktif/aktif yüksek erişebilirlik ile yük dengeleme sayesinde maksimum hizmet sağlar. Entegre SSL VPN ile istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve kolayca şirket kaynaklarına erişim sağlanabilir. Çoklu WAN desteği ile failover seçeneği ile trafik akışını devamlı kılar.

Internet erişiminizin sağlandığı herhangi bir yerden web tabanlı özelleştirilmiş raporlarınızı çekebilir ya da görüntüleyebilirsiniz. Böylece anında koruyucu ve önleyici tedbirler alabilirsiniz.

Geniş ölçekli organizasyonlarda, loglama ve raporlama sunucuları farklı PC ye kurularak performans ve verimliği artırırlar.

XTM Cihazınızın Yönetimi için 3 Yöntem

Active/Active Kullanabilirlilik

 

Her yerden, her zaman sisteminizi yönetebileceğiniz üç yol vardır; WatchGuard System Manager, komut satırı ve web arayüzü.

Cluster yapısındaki cihazlarınızı tek bir yönetim sisteminden yönetebilmeye imkan verir ve yük dengeleyerek tek kutu performansını ikiye katlar.

 

 

 

Datasheet

 

 

Karşılaştır

 

 

 

XTM 1520 ve 1525 ile Karşılaştır

 

 

 

Yukarı