XTM 2

 


WatchGuard XTM 2 ailesi, uygun fiyat politikasıyla, performans odaklı güvenlik sağlamak amacıyla geliştirilmiş “birleştirilmiş tehdit yönetim” sistemidir. XTM serisi gelişmiş ağ özellikleri, multi-WAN, sunucu yük dengeleyici (load bakancing), dinamik yönlendirme, VLAN desteği ve kümelenme ile aktif/aktif yüksek kullanılabilirlik içerir. BT yöneticileri için esnek yönetim ve kolay kontrol imkânı sunar. Üstelik komut satırı ve web ara yüzü yanında, dâhili konsol programı ile hiçbir ek ücret ödemeden, gerçek zamanlı izleme ve zengin içerikli bir raporlama programına sahiptir. WatchGuard XTM serisi, kullanıcılarına tüm bu özellikleri ile hem daha az masraflı kurumsal ağ koruması, hem de genişleyebilirlik imkânı sunar.

Uzak ofisler, kablosuz bağlantılar ve 20 kullanıcıya kadar küçük işletmeler için önerilmektedir.

 

Güvenli ve Hızlı Web de Dolaşma Özgürlüğü

Eklenen Reputation Enable Defense özelliği ile güçlü güvenlk önlemleriyle beraber yüksek web performansına sahip olabilirsiniz. Bu özellik XTM cihazınız ile birlikte geliyor.

Kablolu ve Kablosuz

Kablosuz modeller çift kanallı 802.11n (son koblosuz teknolojisi) ile daha geniş bir alanda daha hızlı bir bağlantı sağlar. Üç faklı güvenlik alanı ağ yöneticisinin farklı gruplar üzerinde internet erişimini kontrol etmesini sağlar. Kablosuz misafir servisi ile yabancı kullanıcılar şirket ağınıza hiç erişemezler. 

VPN Seçeneği

Çoklu VPN seçeneği uzak bağlantıda esneklik getirmektedir. Aynı zamanda iPhone, iPad, and iPod Touch için iOS işletim sistemini de destekler.

Raporlama

Internet erişiminizin sağlandığı herhangi bir yerden web tabanlı özelleştirilmiş raporlarınızı çekebilir ya da görüntüleyebilirsiniz. Böylece anında koruyucu ve önleyici tedbirler alabilirsiniz.

XTM Cihazınızın Yönetimi için 3  Yöntem

Heryerden, her zaman sisteminizi yönetebileceğiniz üç yol vardır; WatchGuard System Manager, komut satırı ve web arayüzü.

Uygulama Katmanında Kontrol

Uygulama-tabanlı içerik inceleme, durumsal paket incelemesi (SPI) yapan firewallara göre daha fazla tehdidi tanır/bloklar.

Esnek

Varolan network yapınızı değiştirmeden kullanabileceğiniz, Transparent Mode(Bridge) VPN üzerinden multicast gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Cihazınızı yenilemenize gerek kalmadan lisansını güncelleyerek networkünüzdeki güvenlik gerekliliklerini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Datasheet

XTM 2 Serisini Karşılaştır

Karşılaştır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarı