Watchguard XTM 3 Series Firewalls

                                                                                  

Küçük ve orta ölçekli ofisler/merkezler için 60 kullanıcıya kadar önerilmektedir.


WatchGuard XTM 3 ailesi, uygun fiyat politikasıyla, performans odaklı güvenlik sağlamak amacıyla geliştirilmiş “birleştirilmiş tehdit yönetim” sistemidir. XTM serisi gelişmiş ağ özellikleri, multi-WAN, sunucu yük dengeleyici (load bakancing), dinamik yönlendirme, VLAN desteği ve kümelenme ile aktif/aktif yüksek kullanılabilirlik içerir. BT yöneticileri için esnek yönetim ve kolay kontrol imkânı sunar. Üstelik komut satırı ve web ara yüzü yanında, dâhili konsol programı ile hiçbir ek ücret ödemeden, gerçek zamanlı izleme ve zengin içerikli bir raporlama programına sahiptir. WatchGuard XTM serisi, kullanıcılarına tüm bu özellikleri ile hem daha az masraflı kurumsal ağ koruması, hem de genişleyebilirlik imkânı sunar.

 

Hızı 1.4 Gbps a Varan Data Alışverişi

Tüm Katmanlarda Koruma

XTM Cihazınızın Yönetimi için 3  Yöntem

1.4 Gbps’e kadar firewall ve 240 Mbps’e kadar çıkabilen VPN througput una ek olarak 7 adet Gigabitlik arayüzler sayesinde yüksek hızlı LAN ve WAN bağlantıları.

Sekiz güvenlik çözümü sunarak kritik atak bölgelerinde güçlendirilmiş koruma sağlar. 

Her yerden, her zaman sisteminizi yönetebileceğiniz üç yol vadırr; WatchGuard System Manager, komut satırı ve web arayüzü.

 

Wireless Güvenliği 

Raporlama 

Uygulama Katmanında Kontrol

   

Çift bant 802.11/n ile XTM 33-W model ile kablosuz güvenli bağlantı sağlar. Misafir networkünüzde erişimi kontrol altına alarak güvenliğinizden ödün vermez.

 

Internet erişiminizin sağlandığı herhangi bir yerden web tabanlı özelleştirilmiş raporlarınızı çekebilir ya da görüntüleyebilirsiniz. Böylece anında koruyucu ve önleyici tedbirler alabilirsiniz.

Uygulama-tabanlı içerik inceleme, durumsal paket incelemesi (SPI) yapan firewallara göre daha fazla tehdidi tanır/bloklar.

Performans ve Hız

Esneklik

 

Reputation Enable Defense ile ekstra bir güvenlik çözümü satın almaya gerek duymadan web performansınızı yükseltir.

Entegre SSL VPN ile istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve kolayca şirket kaynaklarına erişim sağlar. Varolan network yapınızı değiştirmeden kullanabileceğiniz, Transparent Mode(Bridge) ve VPN üzerinden multicast gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Güvenlik ve raporlama araçları, ücretsiz olarak hem endüstri hem de yasal uyumluluk çözümünüz olur.

 

 

 

Datasheet

Karşılaştır

XTM 3 Serisini Karşılaştır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

Yukarı