XTM 800

                                                                                                                                       

WatchGuard XTM 800 serisi, IPS ve uygulama katmanı kontrolu dışında geniş spektrumlu tam koruma sağlar. 6.5 Gbps lere varan firewall throughputu, 10 / 1gb arayüz, cluster olarak görev almasının yanında, https inspection, URL filtreleme, anti-spam ve anti-virüs önlemlerini de barındırır. Esnek yönetim ve kolay kontrol imkânı sunar. Üstelik komut satırı ve web ara yüzü yanında, dâhili konsol programı ile hiçbir ek ücret ödemeden, gerçek zamanlı izleme ve zengin içerikli bir raporlama programına sahiptir.

 

Olağanüstü Performans

Kişisel Cihazlarınızda Tam Koruma

İzlenebilirlik 

XTM 800 serisi tercihe bağlı olarak çalışan tüm güvenlik servislerinin çalıştığı durumlarda bile 6.5 Gbps lere varan firewall throughputu ile performanstan ödün vermez.

Herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ipad ve android gibi kişisel cihazlarınızdan erişimi desteklediği tool lar ile güvenli kılar.

İnteraktif, gerçek zamanlı izleme ve raporlama ile ağınızda görülmemiş bir ağ güvenliği aktivitesi, anında koruyucu ve önleyici tedbirler alabilirsiniz.

Yönetim Kolaylığı

Çok Amaçlı Koruma

Hızlı ve güvenli Kurulum

Ayrı lokasyonlarda konumlandırılmış bir çok cihazı tek bir yerden bütün güvenlik özelliklerini yönetir.

Kritik atak bölgelerinde gateway AV, URL ve Web içerik filtreleme, ips, spam blocking ve uygulama katmanında kontrol sağlayarak tam koruma sağlar.

Sürükle-Bırak VPN ile şirketleriniz arasında 3 tıklama ile VPN kurabilirsiniz. 

Hız

Uygulama Katmanında Kontrol

XTM Cihazınızın Yönetimi için 3  Yöntem

14/1 Gb arayüz LAN omurga altyapıları ve WAN için hızlı bağlantılara imkan sağlar; XTM 870-F 8/1 Gb fiber port içerir.

Uygulama-tabanlı içerik inceleme, durumsal paket incelemesi (SPI) yapan firewallara göre daha fazla tehdidi tanır/bloklar.

Heryerden her zaman sisteminizi yönetebileceğiniz üç yol vardır; WatchGuard System Manager , komut satırı ve web arayüzü.

 

Datasheet

Karşılaştır

XTM 800 Serisini Karşılaştır


 

 
     
     

 

 

Yukarı