XTM5

                                                                                   

WatchGuard XTM 5 ailesi, uygun fiyat politikasıyla, performans odaklı güvenlik sağlamak amacıyla geliştirilmiş “birleştirilmiş tehdit yönetim” sistemidir. XTM serisi gelişmiş ağ özellikleri, multi-WAN, sunucu yük dengeleyici (load bakancing), dinamik yönlendirme, VLAN desteği ve kümelenme ile aktif/aktif yüksek kullanılabilirlik içerir. BT yöneticileri için esnek yönetim ve kolay kontrol imkânı sunar. Üstelik komut satırı ve web arayüzü yanında, dâhili konsol programı ile hiçbir ek ücret ödemeden, gerçek zamanlı izleme ve zengin içerikli bir raporlama programına sahiptir. WatchGuard XTM serisi, kullanıcılarına tüm bu özellikleri ile hem daha az masraflı kurumsal ağ koruması, hem de genişleyebilirlik imkânı sunar. Next Generation Firewall XTM 5 serisinden farklı olarak güvenlik servislerinizin sayısı artıyor. Gateway Antivirus, Webblocker, Spamblocker, Reputation Enabled Defense olmak üzere birçok servis ekleniyor.

 

Hızı 3.5 gbps a varan data alışverişi

Güvenli ve hızlı Web de Dolaşma özgürlüğü

XTM Cihazınızın Yönetimi için 3  Yöntem

3.5 Gbps’e kadar firewall ve 750 Mbps’e kadar çıkabilen UTM  througputuna ek olarak güvenlik servislerinin kullanımı ve deep paket inspection fonkisyonlarının kullanımı.

Eklenen Reputation Enable Defense özelliği ile güçlü güvenlk önlemleriyle beraber  yüksek web performansına sahip olabilirsiniz. Bu özellik XTM cihazınız ile birlikte geliyor.

Heryerden, her zaman sisteminizi yönetebileceğiniz üç yol vardır; WatchGuard System Manager, komut satırı ve web arayüzü.

 

Gelişmiş Ağ Özellikleri

Raporlama 

Uygulama Katmanında Kontrol

Gelişmiş ağ gereksinimlerine uygun iş ihtiyaçlarınıza cevap verebilir, güvenli ve esnek kalmanızı sağlar.

Internet erişiminizin sağlandığı herhangi bir yerden web tabanlı özelleştirilmiş raporlarınızı çekebilir ya da görüntüleyebilirsiniz. Böylece anında koruyucu ve önleyici tedbirler alabilirsiniz.

Uygulama-tabanlı içerik inceleme, durumsal paket incelemesi (SPI) yapan firewallara göre daha fazla tehdidi tanır/bloklar.

Performans ve Hız

Esneklik

6 adet 1-Gigabit arayüz ile iç ağınızda daha hızlı bağlantı sağlarsınız. Gigabit arayüzler ile hem LAN hem WAN da sınırsız hızlar. Aktif/aktif yüksek erişebilirlik ile yük dengeleme sayesinde maksimum hizmet sağlar.

Entegre SSL VPN ile istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve kolayca şirket kaynaklarına erişim sağlar. Varolan network yapınızı değiştirmeden kullanabileceğiniz, Transparent Mode(Bridge) ve VPN üzerinden multicast gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Güvenlik ve raporlama araçları, ücretsiz olarak hem endüstri hem de yasal uyumluluk çözümünüz olur.

 

 

 

Datasheet

Karşılaştır

XTM 5 Serisini Karşılaştır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

Yukarı